top of page

Учениця Гаркушинської гімназії — учасниця проєкту «Шкільний Омбудсман»

  • Фото автора: Гаркушинський ЗЗСО І - ІІІ ст.
    Гаркушинський ЗЗСО І - ІІІ ст.
  • 15 трав.
  • Читати 1 хв

14 травня 2026 року Гаркушинська гімназія приєдналася до освітньої ініціативи «Шкільний Омбудсман», яка спрямована на розвиток культури взаємоповаги, довіри та захисту прав учасників освітнього процесу.

У межах проєкту навчальний тренінг пройшла учениця 9 класу Швайка Вероніка, координатор — Шарко К.О..

Після проходження навчання в закладі освіти запроваджується інститут шкільного омбудсмана. Це учень, який виконує важливу місію посередництва та підтримки у шкільному середовищі.

До його основних завдань належать:

• сприяння відкритому діалогу між учнями, педагогами та адміністрацією;

• допомога у вирішенні конфліктних ситуацій через медіацію;

• забезпечення захисту прав та врахування думки кожного учасника освітнього процесу.

Захід було організовано за підтримки Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області.

За результатами навчання Вероніка отримала сертифікат, посвідчення та нагрудний знак, що засвідчують її участь у проєкті та готовність виконувати функції шкільного омбудсмана.

Адміністрація гімназії вітає Вероніку та бажає їй успішного втілення ініціатив, спрямованих на покращення шкільного клімату та підтримку учнів.

 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Пам’ятаємо наших Героїв

До Дня Героїв України учні 7 класу разом із класним керівником вшанували пам’ять загиблих воїнів-земляків. Школярі відвідали Алею Героїв, поклали квіти та хвилиною мовчання подякували захисникам за

 
 
 

Коментарі


bottom of page