top of page

Ментальне здоров’я за принципом «рівний рівному»: як старшокласники підтримали першачків

  • Фото автора: Гаркушинський ЗЗСО І - ІІІ ст.
    Гаркушинський ЗЗСО І - ІІІ ст.
  • 27 трав.
  • Читати 1 хв

Наприкінці навчального року у Гаркушинській гімназії відбулася тепла та важлива зустріч, присвячена ментальному здоров’ю та Всеукраїнській програмі «Ти як?».

Цього разу у школі вперше випробували формат «рівний рівному», коли старші учні діляться знаннями та досвідом із молодшими школярами. Учні 8 класу, ознайомившись із темою психологічної саморегуляції, стали менторами для першокласників.

Використовуючи матеріали «Ресурсної скрині» Світлани Ройз, старшокласники разом із малечею досліджували «Коло емоцій», говорили про важливість розуміння своїх почуттів та вчилися екологічно висловлювати емоції. Також діти виконували прості вправи, які допомагають заспокоїтися та відновити внутрішню рівновагу.

Формат «рівний рівному» виявився надзвичайно ефективним: першокласники із захопленням слухали старших друзів, а підлітки відчули себе справжніми наставниками.

Щиро дякуємо ученицям 8 класу Гонголь Діані та Переходченко Олександрі за ініціативність і турботу про молодших школярів.


 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Пам’ятаємо наших Героїв

До Дня Героїв України учні 7 класу разом із класним керівником вшанували пам’ять загиблих воїнів-земляків. Школярі відвідали Алею Героїв, поклали квіти та хвилиною мовчання подякували захисникам за

 
 
 

Коментарі


bottom of page